Bądź naszym respondentem

wypełniaj ankiety i zarabiaj.

Opiniuj produkty i usługi, otrzymując zapłatę za każdą swoją ocenę.

Nie ma na co czekać - zarejestruj się już dziś!

Zarabiaj z GeniusOpinion

Zapraszamy Cię do internetowych badań marketingowych – prosto i wygodnie. Bez wychodzenia z domu - otrzymujesz mailem zaproszenie do badania, wypełniasz ankietę i zarabiasz.

WYNAGRODZENIE

Za każdą ankietę otrzymujesz wynagrodzenie, którego stawka jest wyraźnie określona przed badaniem - zawsze sam decydujesz, czy chcesz wziąć udział. Zarobione środki zbierają się na Twoim koncie, które zakładamy podczas rejestracji w systemie, a Ty przelewasz je na swoje konto w banku. Niebawem stworzymy kolejną opcję – za ukończone badania będziesz mógł zbierać bezgotówkowe kupony na wybrane usługi oraz produkty.

Masz wpływ na otaczającą Cię rzeczywistość.

Zarabiaj na wyrażaniu swojej opinii.

Prosto i wygodnie

Rejestracja to kilka chwil. Nie ponosisz żadnych kosztów, otrzymujesz kwestionariusz, który umożliwia nam proponowanie Ci badań, pasujących do Twojego profilu. Teraz już tylko czekasz na ankiety.

Łatwe zarabianie

Zarabianie jeszcze nigdy nie było tak proste – bierzesz udział w badaniach, a za każdą wypełnioną ankietę otrzymujesz gratyfikację.

Dyskretnie i bezpiecznie

Twoje dane osobowe są w pełni chronione, a odpowiedzi na pytania z ankiet są analizowane w formie anonimowych danych zbiorczych.

Rejestracja

Załóż darmowe konto w GeniusOpinion – to do niczego nie zobowiązuje. Wykorzystaj swoją opiniotwórczą siłę.

Informacje o tobie

Wypełnij swój profil danymi, które pozwolą nam trafniej dobierać ankiety specjalnie dla Ciebie.

Świetna zabawa

Ciesz się swoją siłą - poczuj moc decydowania o produktach i usługach na rynku, Twój głos w końcu zostanie wysłuchany.

Logowanie – sprawdź email

Po zakończeniu procesu rejestracji na wskazany przez Ciebie adres przyjdzie wiadomość z danymi do logowania w Twoim panelu.

Oceniaj i zarabiaj

Będziesz od nas regularnie otrzymywał mailowe zaproszenia do udziału w badaniach rynku – w każdym możesz, ale nie musisz uczestniczyć – to zawsze Twój wybór.